W globalnej formie

zarządzanie projektami poprzez spojrzenie całościowe w wykonaniu dobrze skoordynowanych zespołów oraz wieloletnie doświadczenie w branży.

Efektywne procesy dzięki ogólnoświatowemu, interdyscyplinarnemu zarządzaniu projektami.

Wraz z rosnącą złożonością procesów i specyfikacji klienta, rosną również wymagania dotyczące zarządzania projektem jako całościowego podejścia do projektu. Nasze zespoły projektowe planują, kontrolują i monitorują cały proces tworzenia Twojego produktu. Project Manager jest łącznikiem pomiędzy klientem, a poszczególnymi działami i specjalistami w Wirthwein. Zintegrowane procesy i koordynacja między departamentami podkreślają wagę jaką ma dla nas Lean Management. Procesy i procedury zgodne z IATF 16949 zapewniają synergię, szybki i przejrzysty przepływ informacji w całej Grupie.

Jeden Lider Projektu.

Podczas całego procesu industrializacji, planowania i realizacji projektu, u Państwa boku znajduje się kompetentna osoba kontaktowa z doświadczeniem w branży. Wspieramy lokalnie i globalnie, dzięki rozmieszczeniu zespołów projektowych na całym świecie.

Skuteczność.

Dzięki interdyscyplinarnej koordynacji, bezpośrednim kanałom komunikacji i elastycznym procedurom, zapewniamy skuteczną implementację projektów.

Przestrzeganie harmonogramów i niezawodność.

Dotrzymujemy naszych obietnic - od terminu wykonania pierwszego prototypu, ustalonego budżetu projektu do wymaganej jakości każdego komponentu.

Zaawansowane planowanie jakości.

Aby uniknąć niepotrzebnych pętli korekcyjnych, przeprowadzamy analizy wykonalności na wczesnym etapie, w których wszystkie normy, specyfikacje i tolerancje są sprawdzane i planowane z wyprzedzeniem.

Zarządzanie narzędziami.

W razie potrzeby, przejmujemy całościowo koordynację rozwoju narzędzia, w tym kompleksowe wsparcie dostawców. Każde narzędzie zamówione w zewnętrznej narzędziowni podlega rygorystycznej kontroli przeprowadzonej przez naszych specjalistów.

Zarządzanie zmianami.

Nawet w fazie projektu lub po rozpoczęciu produkcji seryjnej, możemy szybko reagować na potrzebę zmian i wprowadzać poprawki do narzędzi, urządzeń pomiarowych lub procesów.

Skontaktuj się z nami

Masz pytania?
Nasi doświadczeni eksperci chętnie doradzą i udzielą wsparcia w zakresie ewolucji i rozwoju Państwa pomysłu.

Zrób pierwszy krok.

Wirthwein Polska Sp. z o.o.
ul. Lodowa 93E
93-232 Łódź

Twój projekt z Wirthwein’em

Skontaktuj się z naszym zespołem.

Masz pytanie, potrzebujesz konsultacji technicznej lub chiałbyś żebyśmy oddzwonili? Skorzystaj z naszego formularza kontaktowego, wyślij nam e-mail lub po prostu zadzwoń do nas.

Telefon
+48 42 272 3030

E-mail
biuro@wirthwein.de

Od pomysłu do udanego rozpoczęcia produkcji seryjnej.

Rozwój produktów

W ten sposób zapewniamy jakość w każdym komponencie.

Zarządzanie jakością