Wirthwein to my.

To najlepszy wybór, jeśli chcesz rozpocząć pracę we wszechstronnej, międzynarodowej i szybko rozwijającej się firmie rodzinnej.

Kariera w Wirthwein - Możliwości. Perspektywy. Nowe wyzwania.

Oferujemy możliwości, perspektywy i ciekawe wyzwania.

Zostań częścią dużej firmy rodzinnej z 22 lokalizacjami na całym świecie. Naszą pasją jest przetwórstwo tworzyw sztucznych, nasze rozwiązania poruszają cały świat. Wspólnie rozwijamy nasze osobiste atuty i piszemy długofalowe historie sukcesu.

„Wirthwein to my"

– ponieważ naszą firmę tworzą ludzie. Wiemy, że zaangażowani profesjonaliści to klucz do sukcesu w dalszym rozwoju organizacji. Wirthwein łączy możliwości oferowane przez międzynarodowe korporacje jednocześnie pozostając organizacją bazującą na relacjach międzyludzkich.

Szukamy ludzi

– otwartych na nowe rozwiązania i ciągły rozwój firmy. Od początku swego istnienia firma stawiała na nowatorskie rozwiązania w zakresie wtrysku i przetwórstwa tworzyw sztucznych przyciągając najlepszych specjalistów. Globalny zasięg firmy, którego wyrazem są fabryki zlokalizowane zarówno w Europie, Ameryce jaki i Azji łączy się również ze sprawnym zarządzaniem i zaufaniem biznesowym.

Jesteśmy też firmą rodzinną

– z wieloletnią tradycją funkcjonującą w Łodzi od przeszło dwudziestu lat. Dla pracowników, którzy z firmą są od początku jej istnienia, Wirthwein to nie tylko pracodawca ale również wspólne, podejmowane na przestrzeni lat projekty, działania, wdrażane i usprawniane nowe technologie i rozwiązania oraz wieloletnie relacje, które przerwały okresy kryzysów i prosperity.

Rozpoczynasz karierę zawodową?

– dołącz do nas. Dajemy możliwości wykorzystania teoretycznej wiedzy w praktyce – z zastosowaniem naszych nowoczesnych technologii i parku maszynowego. Pracownicy cenią sobie możliwości rozwojowe – zarówno w postaci dedykowanych szkoleń, jak i codziennej wymiany doświadczeń z kolegami i koleżankami profesjonalistami.

Chcesz dołączyć do naszego zespołu? Gotowy na nowe wyzwania?

  • W Wirthwein cenimy osoby samodzielne i przedsiębiorcze, gotowe wykazać się inicjatywą i odpowiedzialnością za podjęte zadania.
  • Szukamy osób gotowych związać się z firmą na dłużej i tu właśnie zaangażować swoją energię, kreatywność i solidność w odniesieniu do codziennych wyzwań.
  • W związku z tym, że Wirthwein to miejsce tworzone przez osoby z pasją, a jednocześnie towarzyskie i koleżeńskie, dobrze będzie się tu czuła osoba otwarta na komunikację, jak i codzienną współpracę.

Wirthwein to pracodawca, który poszukując kreatywnych i samodzielnych pracowników oferuje stabilne zatrudnienie w przyjaznej atmosferze koleżeńskiej współpracy.

Jesteś zainteresowany? W takim razie czekamy na wiadomość od Ciebie!

Nasze aktualne oferty pracy

Widzisz siebie jako część Wirthwein?

Informacje o Wirthwein