W formie dla naszych klientów

 

z ekonomicznymi i ekologicznymi rozwiązaniami logistycznymi dostosowanymi do Państwa potrzeb i linii produkcyjnych.

Skrojone na miarę koncepcje logistyczne zapewniające terminowość i efektywność kosztową.

Opracowujemy indywidualne i zintegrowane z produkcją koncepcje logistyczne. Dzięki naszej elastyczności, dotrzymywaniu terminów dostaw i wysokim standardom jakości, każdy klient otrzymuje swoje produkty na czas, w zamówionej ilości i jakości. Bezproblemowe planowanie przepływu materiałów oraz zrównoważony rozwój i ekologia są na pierwszym miejscu w tworzeniu efektywnej logistyki w Wirthwein.

Logistyczne know-how Wirthwein Polska Sp. z o.o.

  • Procesy łańcucha dostaw zgodnie z VDA 6 i wszystkimi aktualnymi wytycznymi motoryzacyjnymi
  • Doświadczenie z dostawami just-in-time (JIT) i just-in-sequence (JIS)
  • Elastyczność w zależności od wymagań logistycznych klientów
  • Wsparcie przy realizacji nowych projektów
  • Nadzór produkcji w czasie rzeczywistym dzięki śledzeniu partii, rozwiązaniom SAP do zarządzania magazynem i skanerom
  • Obsługa dokumentów i obsługa celna

Logistyka wewnątrzzakładowa

Efektywna logistyka zapewnia szybki transport niezbędnych surowców, półproduktów i części zakupionych bezpośrednio na produkcję. Wszystkie przepływy materiałów są kontrolowane centralnie i w sposób przejrzysty dzięki SAP Warehouse Management. Zoptymalizowane procesy z krótkimi trasami transportowymi przyspieszają tworzenie wartości dodanej każdego komponentu.

Logistyka wysyłkowa

Nasze centrum logistyczne zajmuje się kompletną międzynarodową wysyłką Państwa produktów, łącznie z odprawą celną i zarządzaniem transportem. Wszystkie istotne dane dotyczące dostawy są przekazywane za pośrednictwem EDI (Elektroniczna Wymiana Danych) lub portali internetowych naszych klientów. W razie potrzeby tworzymy magazyny wysyłkowe (VMI) lub zaopatrujemy naszych klientów poprzez JIT lub JIS.

Planowanie opakowań

Branże, klienci i produkty wymagają zastosowania różnych opakowań. W związku z tym od samego początku współpracujemy z naszymi klientami i stawiamy na ekologiczne i ekonomiczne rozwiązania wielokrotnego użytku, wysoką wydajność pakowania i jednocześnie optymalną ochronę części. W razie potrzeby stosujemy indywidualne opakowania, spełniające normy ochrony i bezpieczeństwa.

„Just-in-time” jako standard jakości.

Motoryzacja

Zoptymalizuj czas wprowadzenia nowych produktów na rynek AGD.

Sprzęt gospodarstwa domowego